موبیلیتی فلو

وینیاسا از واژه سانسکریت “نیاسا” به معنی قرار دادن و پیشوند “وی” به معنی به طریقی خاص، مشتق شده است و وینیاسا در لغت به معنی مرتب کردن چیزی(مثل وضعیت های یوگا) به صورت خاص و یا ارتباط، به معنی ارتباط دادن یک آسانا به بعدی است. وینیاسا یک توالی جاری از آساناها است که با نفس همراه می شوند.
در این کلاس برای ایجاد یک سبک زندگی سالم و شاداب بر افزایش دامنه حرکتی و موبیلیتی(پویایی) در بدن تمرکز می‌کنیم. حرکت‌های این کلاس برگرفته از آموزش‌های دوره گام نخست مسیر یوگا می‌باشد.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: مبتدی

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در کلاس موبیلیتی فلو

رایگان

دسترسی مادام‌العمر به ویدیو کلاس‌ها

همراهی قدم به قدم مربی با شما

اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده اید از اینجا وارد شوید

3 دیدگاه درباره «موبیلیتی فلو»

  1. Avatar
    Maryam Ghalavand

    مرسی استاد از آموزش بی نظیرتون عالی بود با آرامش صدای شما همه چیز عالی سلامت باشید❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *