مسیر قدرت ۳

توضیحات
به سطح پیشرفته از سری مسیر قدرت، جایی که روتین تمرین قدرتی شما برای صعود به قله آماده میشه، خوش آمدید!

حرکات این دوره پیشرفته هستند و قصد داریم پا فراتر از روتین تمرین قدرتی پیشین بزاریم. در پایان این دوره، متوجه خواهید شد که قوی‌تر از همیشه هستید به نحوی که نه تنها می‌توانید آساناها را طولانی تر نگه دارید، بلکه می‌توانید از یک حرکت پیشرفته به حالتی دیگر حرکت کنید و جابجا شوید.

در این دوره شما:

  • خود را با تمرینات شدید به چالش می‌کشید.
  • روتین تمرین قدرتی را به حداکثر توان خود می‌رسانید.
  • کنترل کامل بر بدن را توسعه می‌دهید تا برای مسیر تعادل آمادگی بیشتری داشته باشید.

اگر هنگام تمرین با دوره مسیر قدرت ۲ تجربه خوبی داشتید و حس راحتی کرده‌اید، قدرت کافی برای این دوره را ایجاد کرده‌اید. همانند مسیر قدرت ۲، این دوره نیز یک برنامه تمرینی یک ماهه دارد که شما را تشویق می‌کند تا حداقل پنج روز در هفته تمرین کنید. این دوره شامل پنج کلاس آموزش حرکات است که مهارت‌ها و تکنیک‌های جدیدی را برای بهینه‌سازی دانش حرکتی به شما می‌آموزد، و به همراه آن پنج کلاس تمرین قدرتی است که شما را با تمرینات شدید و سطح پیشرفته بدون توضیح اضافی پیش می‌برد. اما تمرینات این دوره نسبت به مسیر قدرت ۲، سخت تر، طولانی تر و شدیدتر است.

در پایان هر تمرین قدرتی به خودتون برای حضور و پیمایش این مسیر افتخار کنید. کمتر کسی تا این حد پیش میاد!

نحوه انجام

در دوره «مسیر قدرت ۳» علاوه بر افزایش آمادگی جسمانی بر ایجاد یک روتین تمرینی مناسب تاکید داریم تا در کنار تقویت نیروی عضلاتی تقویت اراده را نیز تجربه کنیم.

طراحی این دوره به گونه‌ای است که با آموزش تنوع‌های مختلف حرکات هر فرد توانایی انتخاب آگاهانه تنوع مناسب حرکت را برای خود دارد. قبل از تمرین با هر ویدیو تمرین قدرتی حتما ویدیو آموزش حرکات مرتبط با آن تمرین را کامل نگاه کنید. تنوع مناسب حرکت را برای خود پیدا کنید و چند بار حرکت را انجام دهید تا با حس حرکت کامل آشنا شوید. کاملا طبیعی هست که چندین حرکت برای شما دشوار باشد پس ناامید نشوید و با بهترین توان خود تعدادی که در توان دارید تنوع ساده تر حرکت را انجام دهید. اگر هفته‌های اول حرکتی برایتان دشوار یا غیر ممکن بود حتما از حرکت‌های جایگزین گه در کلاس آموزش حرکات توضیح داده شده است استفاده کنید‌.

تاکید دارم از ۷ روز هفته حداقل ۵ روز تمرین کنید. اینگونه در طول یک ماه شما ۴ بار کل تمرینات را انجام خواهید داد. هر زمان احساس کردید بدن به استراحت نیاز دارد حتما به بدن خود گوش دهید. اگر سرعت انجام تمرین‌ها برای شما بالا بود می‌تونید ویدیو را نگه دارید و استراحت کنید یا با تعداد کمتری برای چند هفته اول تمرینات حرکات را انجام دهید.

به یاد داشته باشید که دوره مسیر قدرت ۳ پیشرفته ترین سطح مسیر قدرت است پس نیاز به تمرین بیشتر و آگاهانه تر از جانب شما دارید.

در این مسیر در کنار هم هستیم و همراه این دوره از تمرینات مسیر تعادل نیز می‌توانید بهره ببرید.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: پیشرفته

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در دوره مسیر قدرت ۲

680٬000 تومان
  • دسترسی مادام‌العمر به دوره
  • همراهی قدم به قدم مربی با شما
  • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *