مسیر قدرت ۲

دوره مسیر قدرت ۲ سطح نیمه پیشرفته از مسیر قدرت می‌باشد. این سبک از تمرین بهترین راه برای ایجاد قدرت فقط با استفاده از وزن بدن شماست. این تمرین‌ها دقیقا روتین تمرینی است که شما برای افزایش قدرت عضلانی و آگاهی بر بدن جهت انجام حرکات تعادلی و معکوس نیاز دارید.

در این دوره شما:

  • حرکات و آساناهای پیشرفته تر را می آموزید.
  • کنترل بدن خود در فضا را توسعه می‌دهید.
  • به عضله سازی می‌پردازید و قوی تر از همیشه می‌شوید.

برای تمرین این دوره یک ماهه نیازمند است بر حرکاتی که در دوره مسیر قدرت ۱ آموختیم تسلط کافی داشته باشید. چراکه در کلاس‌های تمرین قدرتی این سطح آساناها را طولانی تر نگه میداریم و حرکات پیچیده‌تر به تمرین‌ها اضافه می‌شود.

دوره مسیر قدرت ۲ شامل ۵ کلاس آموزش حرکات و ۵ کلاس تمرین قدرتی ۳۰ تا ۴۰ دقیقه‌ای می‌باشد. با تفکیک آموزش و تمرین شما با دانش و آگاهی بیشتر تجربه بهتری به هنگام تمرین‌ها خواهید داشت.

اگر به دنبال یک تمرین قدرتی پر چالش هستید این دوره مناسب شماست!
تمرینات این دوره علاوه بر چربی سوزی و افزایش قدرت به افزایش انطاف نیز کمک می‌کند تتا تجربه بهتری برای پیمایش مسییر تعادل و تمرین حرکات معکوس داشته باشید.

انتهای دوره قطعا تغییر شگرفی را تجربه خواهید کرد که شما را برای سطح بعدی یعنی مسیر قدرت ۳ آماده می‌کند.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: نیمه‌پیشرفته

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در دوره مسیر قدرت ۲

680٬000 تومان
  • دسترسی مادام‌العمر به دوره
  • همراهی قدم به قدم مربی با شما
  • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *