مسیر قدرت برای مبتدی‌ها

مبتدی بودن می‌تواند سخت‌ترین بخش برای انجام هر کاری باشد. دوره «مسیر قدرت برای مبتدی‌ها» نقطه شروع عالی برای افزایش قدرت فیزیکی و ذهنی شماست. طراحی این دوره به گونه‌ای است که با آموزش تنوع‌های مختلف حرکات هر فرد توانایی انتخاب آگاهانه تنوع مناسب حرکت را برای خود دارد. اینگونه شما در تمام طول تمرین در مسیری ایمن، کارآمد و موثر قدم برمیدارید. تمرینات این دوره چالش برانگیز هستند و در عین حال با تنوع‌های مختلف برای همه افراد قابل دسترس هستند.

با تمرین مداوم و اصولی حرکات مبتنی بر آساناهای یوگا، درک بیشتری از بدن خود پیدا خواهید کرد. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه دسته عضلاتی که در حال حاضر دارید اما به طور موثر در زندگی روزمره استفاده نمی‌کنید را بیدار کنید و قوی‌تر سازید. در این دوره تکنیک‌های پایه‌ای برای انجام حرکات پیشرفته‌تر را می‌آموزید. علاوه بر انجام تمرین‌های قدرتی انتهای هر تمرین به انجام حرکات انعطاف میپردازیم تا دامنه حرکتی بدن را افزایش دهیم و اینگونه در ادامه مسیر حرکت‌ها راحت‌تر و قابل دسترس‌تر خواهند شد.

این دوره از ده کلاس منحصر به فرد تشکیل شده است. پنج ویدیو کلاس آموزش حرکات است که هر حرکت با جزئیات دقیق و موارد احتیاط آموزش داده شده است. همینطور تغییراتی برای مطابقت حرکت با سطح تناسب اندام و پیش زمینه تجربه شما از تمرینات یوگا شما توضیح داده شده است. پنج کلاس تمرین قدرتی، جلسات ۳۰ دقیقه‌ای هستند که به شما کمک می‌کنند تا روتین تقویت قدرت خود را بسازید و بگونه‌ای که بدانید چه زمانی استراحت کنید و چه زمانی تمرین پر فشار کنید. برای کمک به افزایش انگیزه در حفظ روتین تمرینی، این برنامه شامل یک تقویم آموزشی است که تمرین شما را هدفمندتر می‌کند.

مسیر قدرت برای مبتدی‌ها یک رویکرد ایمن و آسان برای تقویت قدرت با تمرین آساناهای یوگا ارائه می‌دهد. شما این دوره را با قدرت و انعطاف پذیری بیشتر و یک روتین تمرینی خوب برای پیمایش ادامه مسیر قدرت به پایان خواهید رساند.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: مبتدی

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در دوره مسیر قدرت برای مبتدی‌ها

680٬000 تومان
  • دسترسی مادام‌العمر به دوره
  • همراهی قدم به قدم مربی با شما
  • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *