مسیر قدرت ۱

اگر قصد دارید قوی‌تر شوید، بدن خود را متحول کنید و آگاهی بر بدن را افزایش دهید، دوره مسیر قدرت ۱ برای شما مناسب است!
این دوره مجموعه‌ای از تمرین‌های قدرتی مبتنی بر آساناهای یوگا است که با حرکات قدرتی ورزش‌های با وزن بدن ترکیب شده است تا قدرت شما را بالا ببرد!

مسیر قدرت ۱ در سطح متوسط از پکیج مسیر قدرت می‌باشد که یک پل ارتباطی بین سطح مبتدی و پیشرفته به حساب می‌آید. تمرینات این دوره شما را برای دوره‌های مسیر قدرت ۲ و مسیر قدرت ۳ آماده می‌سازد.

تمرینات قدرتی این دوره بر افزایش قدرت و ثبات عضلانی برای انجام حرکات پیچیده تر تمرکز دارد. کلاس‌های تمرین قدرتی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که علاوه بر تحول بدن و چربی سوزی بر افزایش انعطاف و دامنه حرکتی نیز تاثیرگزار هستند. در کنار تمامی فواید فیزیکی با یادگیری تکنیک‌ها و مهارت‌های جدید آگاهی شما بر بدن و حرکات یوگا افزایش می‌یابد تا شما را به سمت سطح پیشرفته راهنمایی کند.

در مسیر قدرت ۱ با نگه‌داشتن طولانی‌تر و تکرار پیاپی حرکات ضمن اینکه شما را به چالش میکشم قصد دارم کلاس‌ها برایتان هیجان انگیز نیز باشد.
این دوره از ۶ کلاس منحصر به فرد تشکیل شده است. ۳ کلاس آموزش حرکات، که هر حرکت با جزئیات دقیق و موارد احتیاط آموزش داده شده است. همینطور تغییراتی برای مطابقت حرکت با سطح تناسب اندام و پیش زمینه تجربه شما از تمرینات یوگا توضیح داده شده است. ۳ کلاس تمرین قدرتی، جلسات ۳۰ دقیقه‌ای هستند که بدون وقفه‌های غیر ضروری به شما اجازه می‌دهند بر انجام تمرین‌ها و حضور خود بر روی مت متمرکز باشید.

این دوره برای افرادی که مبتدی نیستند اما هنوز برای تمرینات دوره مسیر قدرت ۲ آمادگی جسمانی لازم و کافی را ندارند، ایده آل است.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: متوسط

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در دوره مسیر قدرت ۱

480٬000 تومان
  • دسترسی مادام‌العمر به دوره
  • همراهی قدم به قدم مربی با شما
  • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *