خیزش، خمش، پرش

خیزش، خمش، پرش یک دوره تلفیقی از حرکات اَنیمال فلو و آساناهای یوگا است. تمرین‌های این دوره سرگرم‌کننده و چالش‌برانگیز هستند و برای افزایش چشمگیر قدرت، انعطاف و آگاهی بدن شما طراحی شده‌اند. این دوره شامل ۵ کلاس کارگاه مانند است و که در هر کلاس شما مجموعه‌ای از حرکات پیشرفته اَنیمال فلو را آموزش می‌بینید و با ترکیب آنها با آساناهای یوگا به طراحی یک فلو مناسب توانایی‌هایی فیزیکی خود می‌پردازید. تمرین‌های این دوره به‌گونه‌ای است که هم‌زمان به تقویت عضلات کل بدن می‌پردازد.

هر کلاس به چهار بخش تقسیم می‌شود: گرم‌کردن، آموزش تمرینات پیشرفته قدرتی، اَنیمال فلو و سردکردن. با تمرین‌های گرم‌کردن عضلات و مفاصل شما برای انجام حرکات پیشرفته اَنیمال فلو آماده می‌شوند و آگاهی شما بر بدن خود افزایش می‌یابد. تمرینات پیشرفته قدرتی شامل مجموعه‌ای از حرکات است که دسته عضلات بزرگ‌تر و همچنین عضلات کوچک‌تر و کمتر توسعه‌یافته را به چالش می‌کشد. سکانس‌های تحت‌تأثیر اولیه اوج هر کلاس هستند، بخش اَنیمال فلو اوج هر کلاس است. لحظه‌ای که تمامی آموزه‌ها را به‌صورت به‌هم‌پیوسته و همانند یک فلو یوگا انجام می‌دهیم.

این دوره شامل حرکات جدید برای عموم افراد است و به‌گونه‌ای طراحی شده است که چالش‌برانگیز و درعین‌حال قابل‌دسترس باشد. آمادگی داشته باشید که در هر کلاس این دوره با حرکاتی روبرو شوید که انجام آنها امروز برای شما امکان‌پذیر نباشند، ما در کنار شما هستیم از رشد در کنار یکدیگر لذت ببریم.

اطلاعات دوره

سطح: پیشرفته

دسته‌بندی‌ها:

مربی دوره

محمدرضا عسکری محمدرضا عسکری مربی

محمدرضا عسکری پس از ورود به دانشگاه در رشته مهندسی پزشکی در سال ۹۳، برای اولین‌بار در سال ۹۵ با رشته یوگا آشنا شد و توانایی تمرین‌کردن صرفاً با وزن بدن و بدون نیاز به هیچ‌گونه ابزار خارجی از همان ابتدا برایش جذاب بود. باتوجه‌به مطالعه مباحث فیزیولوژی و آناتومی بدن و ارتباط عمیق این مباحث با ورزش یوگا، محمدرضا تصمیم بر ادامه این مسیر پر نور و تلاش برای پیشرفت در این مسیر گرفت به‌طوری‌که پس از فارغ‌التحصیلی در رشته مهندسی پزشکی اقدام به دریافت مدرک یوگا الاینس کرد. پس از آن باهدف به اشتراک گذاشتن آموخته‌ها و اندوخته‌های خود در این مسیر به هنرجویانی که علاقه‌مند به کسب تجربه در این راه هستند، به آموزش سبک وینیاسا فلو و پاوریوگا می‌پردازد.

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

ثبت‌نام در دوره خیزش خمش پرش

680٬000 تومان
  • دسترسی مادام‌العمر به دوره
  • همراهی قدم به قدم مربی با شما
  • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *