فراتر از انعطاف

در این دوره نوعی انعطاف مد نظر است که ما را به ورای فیزیک بدن می‌برد. از روشی فراتر از انعطاف فیزیکی برای رهایی و انعطاف استفاده می‌کنیم. در این روش، بدن را با محبت مشاهده، تمام احساساتی که ساطع شده‌اند قبول و وابستگی به هر نتیجه‌ای را رها می‌کنیم. حال زمان مناسبی برای باز کردن است. باز کردن گره‌‌ و تنش، باز کردن قلب و ذهن و نهایتا رهایی و باز کردن بدن…
دوره فراتر از انعطاف شامل ۴ کلاس با تمرکز بر قسمت‌های مختلف بدن است. با کمک دیوار و لوازم یوگا مانند آجر و طناب تمرینات این ۴ کلاس را انجام خواهیم داد. در هر کلاس تنش بخشی از بدن را رها کرده و آن را از هرگونه انرژی راکد پاکسازی می‌کنیم. سپس در کلاس فلو فراتر از انعطاف تمامی تمرینات دیگر کلاس‌ها را به صورت فلو در تمام بدن تجربه خواهیم کرد.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: نیمه‌پیشرفته

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در دوره فراتر از انعطاف

420٬000 تومان
 • دسترسی مادام‌العمر به دوره
 • همراهی قدم به قدم مربی با شما
 • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

2 دیدگاه درباره «فراتر از انعطاف»

 1. Avatar
  نسرین اسدیان

  سلام،روز خوش
  من دوست دارم دراین دوره آنلاین شرکت کنم.شرایط این دوره رو محبت میکنید؟
  اصلا کلاسهای آنلاین دارید؟

  1. یوگی‌شو

   سلام یوگی عزیز،
   دوره‌های ارائه شده در یوگی‌شو به صورت ویدیوهای از پیش ضبط شده هستند که پس از ثبت نام به طور مادام العمر در وبسایت یوگی‌شو به محتوای کلاس‌ها دسترسی خواهید داشت.
   با تشکر از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *