قدرت کُر

در دوره ۲۱ روزه قدرت کُر حرارت آتش اراده را با تمام وجود لمس کنید! این دوره طراحی چالش گونه‌ای دارد تا همراستا با افزایش قدرت عضلانی،‌ شما را با مرزهای جدیدی آشنا کرده و اراده شما را تقویت کند. همانگونه که از اسم دوره مشخص است تمرینات این دوره انحصارا بر روی درگیر کردن و تقویت عضلات کُر (تنه) متمرکز است. کلاس‌های این دوره هم شامل حرکات ساده و هم حرکات پیچیده می‌باشد و برنامه تمرینی ۲۱ روزه در ۴ سطح مبتدی،‌ مقدماتی، متوسطه و پیشرفته ارائه شده است. این دوره مناسب تمامی افرادی است که قصد دارند با افزایش قدرت عضلات تنه به بهبود تعادل و ثبات فیزیکی بپردازند و سطح تمرینات شخصی خود را به طرز چشمگیری ارتقا بخشند.

هر کلاس یک تمرین ۱۰ الی ۱۲ دقیقه‌ای متوالی از تمرینات شکم است. کلاس‌های ۱ تا ۴ شامل حرکات مقدماتی و پایه‌ای بوده که هدف آنها استفاده از قدرت فعلی شما و بهبود آن می‌باشد. لمس آتش در عضلات تنه حتی بعد از یک جلسه تمرین تضمین شده است. با پیشرفت در دوره و انجام تنوع سخت‌تر حرکات و تکنیک‌هایی که موجب تقویت عضلات اصلی و بزرگ تنه می‌شود خود را برای چالش اصلی یعنی کلاس‌های ۵ تا ۷ آماده می‌کنید.

این دوره نه تنها به تقویت عضلات کر شما کمک می‌کند بلکه نحوه استفاده از این دسته عضلات را به شما می‌آموزد. ساخت یک بالا تنه قوی در هر ورزشی سطح توانایی شما را چندین برابر بالاتر می‌برد.

کتاب اراده برای زندگی سالم در کنار قسمت تمرینی این دوره به شما کمک خواهد کرد تا از تمریناتتان نتیجه بیشتری بگیرید. این کتاب شامل سال‌ها تجربه و تحقیق درباره رژیم‌های غذایی مختلف، نحوه مصرف مواد غذایی و ارتباط تغذیه با تمرینات فیزیکی است. نتیجه این تجربیات و تحقیق‌ها قسمتی از کتاب اراده برای زندگی سالم را شکل داده است و شامل برنامه غذایی یک ماهه‌ روز به روز، دستور آشپزی این غذاها و  لیست خرید می‌باشد. 

این کتاب در وهله اول به شما کمک می‌کند درباره علم تغذیه و تمرینات اطلاعات داشته باشید. سپس در وهله دوم شما را راهنمایی می‌کند تا تمرینی مستمر و اراده را شکل دهید و چگونه سلامتی را سبک زندگی خودتان سازید.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: نیمه‌پیشرفته

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در دوره قدرت کُر

840٬000 تومان
 • دسترسی مادام‌العمر به دوره
 • همراهی قدم به قدم مربی با شما
 • همراه با فایل کتاب اراده برای زندگی سالم
 • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

2 دیدگاه درباره «قدرت کُر»

 1. Avatar

  سلام ذک عزیز
  امکانش هست که من بتونم فقط به کتاب دسترسی داشته باشم؟البته اگر بر اساس گیاهخواری هست؟

  1. یوگی‌شو

   درود یوگی عزیز، تمرینات کتاب اراده برای زندگی ساللم علاوه بر رژیم وگن، تمرینات قدرتی عضلات کر نیز می‌باشد و شما برای انجام مرینات به ویدیوها نیاز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *