مسیر وینیاسا ۱

افزایش انعطاف را در مسیر وینیاسا تجربه کنید! سیکل‌های این دوره به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به شما اجازه دهند ضمن افزایش دامنه حرکتی خود هنگام انجام آسانا‌ها به راحتی و آزادانه در فضا جابجا شوید.

هر کلاس فلو این دوره شامل ۶۰ الی ۹۰ دقیقه حرکات قدرتی و انعطافی متنوع می‌باشد که حرارت درونی بدن را به منظور باز کردن گره‌ها و قفل‌های فیزیکی بالا می‌برد و به شما تجربه‌ای متفاوت نسبت به کشش‌های معمول و استاتیک را می‌دهد. هر کلاس با سرعتی آرام و ملایم شروع می‌شود تا شما را برای تجربه یک تمرین آگاهانه و ایمن آماده سازد. با پیش رفتن در کلاس به صورت پویا بین آساناها جابجا می‌شوید تا تنش‌های فیزیکی را رها کرده و بتوانید در تمرینات خود عمیق‌تر شوید. هر کلاس با سرد کردن به اتمام می‌رسد تا حس رهایی و تعادل در تمامی روز در شما جاری باشد.

این دوره شامل ۲ کلاس هدیه نیز می‌باشد تا شما را با مجموعه‌ای کامل‌‌تر از تمرینات سبک وینیاسا فلو همراهی کنیم.

این سبک از تمرینات وینیاسا فلو روش مورد علاقه‌ام برای کسب انعطاف است چراکه هنگام تمرین احساس می‌کنم بدنم حس طبیعی خود را بازیابی می‌کند و حس درونی فوق‌العاده لذت‌بخشی هنگام انجام حرکات و پس از تمرین دارم. بی‌نهایت خوشحالم که در این مسیر قدم به قدم همراه شما هستم.

مربی دوره

ذاکر حسینوند ذاکر حسینوند مربی یوگا

ذاکر حسینوند پس از فارغ‌التحصیلی از رشته مهندسی توان‌بخشی به ورزش و سبک زندگی سالم روی آورد و برای اولین‌بار سال ۱۳۹۵ با یوگا آشنا شد. پس از یک سال تمرین مستمر و مطالعه و تحقیق بر جنبه‌های مختلف یوگا مدرک بین‌المللی خود را از یوگا الاینس آمریکا دریافت کرد. ذَک باهدف افزایش آگاهی پرتوجویان به ارتباط ذهن – جسم و یگانگی انسان و هستی به آموزش مسیرهای متفاوت یوگا شامل مدیتیشن، تکنیک‌های تنفسی و فلوهای قدرتی می‌پردازد. در حال حاضر تمام تلاش و انرژی او بر روی رشد فردی و افزایش آگاهی و هوشیاری جمعی کره زمین در مسیر زندگی سالم و آگاهانه است.

اطلاعات دوره

سطح: متوسط

دسته‌بندی‌ها:

ثبت‌نام در دوره مسیر وینیاسا ۱

580٬000 تومان
  • دسترسی مادام‌العمر به دوره
  • همراهی قدم به قدم مربی با شما
  • اگر قبلا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اید از اینجا وارد شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *